• Podsumowanie akcji Świąteczne Kartki Dobroczynne

• W grudniu br. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu PSP im. Wincentego Witosa zajęli się sprzedażą dobroczynnych kartek świątecznych.

Udało nam się zgromadzić:

- w akcji charytatywnej "ŚWIATECZNE KARTKI DOBROCZYNNE" - 58,62 zł

- w sprzedaży kartek na rzecz "ŚWIATOWEGO ZWIĄZKU ARTYSTÓW MALUJACYCH USTAMI I NOGAMI" - 39,90 zł

Pieniądze zostaną przekazane na konta powyższych fundacji.

Dziękujemy za zaangażowanie!

• WYNIKI KONKURSU "DZIECIĘCA KARTKA POMAGA"

• Miło jest nam poinformować, że uczennica naszej Szkoły- Natalia Piskorz, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Dziecięca kartka pomaga”. Konkurs miał charakter akcji charytatywnej i wzięło w nim udział ponad 3000 uczniów. Zwycięskie prace tego konkursu zostały wydrukowane w formie kartek świątecznych i są rozprowadzane jako cegiełki na rzecz dzieci potrzebujących pomocy. Relację z ogłoszenia wyników można zobaczyć tutaj -   https://www.youtube.com/watch?v=wXpKBkXEd8k&feature=youtu.be. Zwycięskie prace i nazwiska osób odczytał o. bp Jacek Kiciński – biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym!