Nawigacja

 • AUTOBUS SZKOLNY

  Informujemy, iz autobus szkolny jest juz sprawny i odwozy popołudniowe odbęda się zgodnie  z planem. 

 • AWARIA AUTOBUSU

  W dniu dzisiejszym- 24 stycznia 2020 roku- mamy awarię autobusu szkolnego. Prosimy w miarę możliwości o dowiezienie dzieci. 

 • Sukcesy naszych uczennic!

  Amelia Jadżyn zajęła 3 miejsce w Klasyfikacji generalnej za rok 2019w Kumite (-30 kg) Polskiej Ligi Karate Shinkiokuhin.

  Uczennica klasy III Hanna Kociuba zajęła I miejsce w kategorii OPEN TOP grupa młodsza naMiędzywojewòdzkim Mikołajkowym Turnieju Akrobatycznym w Rawiczu dnia8 grudnia 2019 r.

 • Dzień Babci i Dziadka

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Babci i Dziadka.

 • Babeczka dla Babci i Dziadka - kiermasz

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Babeczka dla Babci i Dziadka - kiermasz.

 • Bezpieczne ferie

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bezpieczne ferie.

 • WIECZÓR GIER

 • Kiermasz dla Babci i Dziadka

 • WOLONTARIUSZE Z INDONEZJI I MEKSYKU

  W środę 8 stycznia po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę wolontariusze z dalekich krajów. Dzięki współpracy z Fundacją Euroweek mogliśmy gościć Dindę z Indonezji i Ivana z Meksyku. Wolontariusze opowiedzieli nam o swoich krajach, nauczyli nas kilku piosenek oraz pokazali zabawki, jakimi bawią się dzieci w ich krajach. Mogliśmy wypróbować „ balero”, „ balerito”, czy inne ciekawe przedmioty. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 • KARTA KWALIFIKACYJNA NA PÓŁKOLONIE

  Prosi się rodziców dzieci, które zostały zapisane na półkolonie w czasie ferii zimowych o wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły "Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku". Karty zostały rozdane dzieciom, można także pobrać: karta_kwalifikacyjna_uczestnika_wypoczynku.pdf

 • Szkolne Koło Wolontariatu pomaga małej Tosi!

  Pomóżmy walczyć o życie dziecka, które bez ratunku umrze na naszych oczach. Tosia Wiśniewska z Oleśnicy, malutka dziewczynka, jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okrutna choroba kradnie jej życie dzień po dniu. Dzieci, chore na SMA, rdzeniowy zanik mięśni, bez leczenia umierają przed drugimi urodzinami. Rodzice błagają o Naszą pomoc - Tosia nie musi być wśród nich! Ta zbiórka to nie tylko walka o lek. To walka o to, by Tosia mogła żyć. Leczenie kosztuje jednak niewyobrażalną kwotę - 9 milionów złotych. W dniach 14 – 25 stycznia 2020 - w naszej szkole, Wolontariusze, podczas każdej długiej przerwy będą zbierać środki na ten cel - pośród swoich rówieśników a 5 lutego wśród rodziców/opiekunów prawnych w trakcie zebrania.

  "Wierzymy w to, że z pomocą ludzi o dobrych sercach, takich jak Ty, uda nam się uratować jej życie... Wciąż powtarzamy jej "Będzie dobrze, skarbie". Bardzo prosimy, ratuj naszą kruszynkę!" - piszą rodzice.

  Zachęcamy do włączenia się w akcję!  Ważna jest każda złotówka!

 • KLASYFIKACJA ZA I PÓŁROCZE 2019/ 2020

  Zbliża się klasyfikacja za I półrocze roku szkolnego 2019/ 2020.
   

  Ważne daty:

  - wystawianie przewidywanych stopni klasyfikacyjnych za I półrocze roku szkolnego 2019/ 2020- do dnia 20 grudnia  2019 roku do godz. 13.00,

  - zapoznanie rodziców z przewidywanymi stopniami klasyfikacyjnymi za I półrocze roku szkolnego 2019/ 2020- do dnia 7 stycznia 2020 roku,

  - wystawienie stopni klasyfikacyjnych za I półrocze roku szkolnego 2019/ 2020- do dnia 24 stycznia 2020 roku do godz. 13.00.

  Rada klasyfikacyjna za I półrocze roku szkolnego 2019/ 2020 odbędzie się 28 stycznia 2020 roku- wtorek- o godz. 15.30.

  Zebranie z rodzicami- 5 lutego 2020 roku - środa- o godz. 17.00

 • PÓŁKOLONIE

  Zgodnie z ustaleniami przystępujemy do oraganizacji półkolonii w okresie ferii zimowych. Termin półkolonii: 10- 14 lutego 2020 roku. Zgody do pobrania: w sekretariacie szkoły, u wychowawców lub na stronie internetowej. Zgody na udział dziecka w pólkoloniach prosimy składać do dnia 10 stycznia 2020 roku- w sekretariacie szkoły.

  zgoda_polkolonie_ferie.pdf

  Zachęcamy do zapoznania się z programem półkolonii.

  plan_polkolonii.pdf

 • Podziękowania za akcję charytatywną "Serce z Piernika"

 • Góra Grosza

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Góra Grosza.

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do udziału!

 • Zapraszamy do udziału w konkursie!!!

  Konkurs Piosenki Miłosnej w Języku Angielskim odbędzie sie 5 lutego 2020 roku.

 • Podsumowanie akcji Świąteczne Kartki Dobroczynne

  W grudniu br. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu PSP im. Wincentego Witosa zajęli się sprzedażą dobroczynnych kartek świątecznych. 

  Udało nam się zgromadzić:

  - w akcji charytatywnej "ŚWIATECZNE KARTKI DOBROCZYNNE" - 58,62 zł

  - w sprzedaży kartek na rzecz "ŚWIATOWEGO ZWIĄZKU ARTYSTÓW MALUJACYCH USTAMI I NOGAMI" - 39,90 zł

  Pieniądze zostaną przekazane na konta powyższych fundacji.

  Dziękujemy za zaangażowanie!

                                                                                            

 • WYNIKI KONKURSU "DZIECIĘCA KARTKA POMAGA"

  Miło jest nam poinformować, że uczennica naszej Szkoły- Natalia Piskorz, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Dziecięca kartka pomaga”. Konkurs miał charakter akcji charytatywnej i wzięło w nim udział ponad 3000 uczniów. Zwycięskie prace tego konkursu zostały wydrukowane w formie kartek świątecznych i są rozprowadzane jako cegiełki na rzecz dzieci potrzebujących pomocy. Relację z ogłoszenia wyników można zobaczyć tutaj -   https://www.youtube.com/watch?v=wXpKBkXEd8k&feature=youtu.be. Zwycięskie prace i nazwiska osób odczytał o. bp Jacek Kiciński – biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym!

 • PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

  Stowarzyszenie "INTEGRACJA., Szkoła- Rodzina- Środowisko lokalne" serdecznie zaprasza na Przegląd Kolęd i Pastorałek w dniu 6 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Edukacyjno- Kulturalnym w Borku Strzelińskim. Więcej szczegółów poniżej:

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Borku Strzelińskim
  Publiczna Szkoła Podstawowa w Borku Strzelińskim, ul. Szkolna 3
 • 713930588

Galeria zdjęć