• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• 14 października 2019 roku- poniedziałek- jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i wychowawczych. W dniu 15 października 2019 roku- we wtorek o godz. 12.00 ( na długiej przerwie) odbędzie się apel z okazji DEN, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

• Wycieczka do pobliskiego uzdrowiska - Świeradów Zdrój

• W dniach 3-4.10.2019 roku - 37 uczniów z klas 6-8 wyjeżdża na wycieczkę krajoznawczo-dydaktyczna do Świeradowa Zdroju oraz Szklarskiej Poręby. Głównym celem wycieczki jest poznanie naszego kraju - regionu, uzdrowiska - jego środowiska przyrodniczego, tradycji i historii. W czasie wycieczki uczniów, którzy pozostają w szkole będzie obowiązywał inny plan lekcji- dostępny w dzienniku elektronicznym. Opiekunowie wycieczki: p. E. Kajca, p. A. Jankowska, p. K. Pępkowska.

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• DRODZY RODZICE

Zbliża się wyjątkowy dzień w pracy szkoły- Dzień Komisji Edukacji Narodowej- 14 października 2019 roku. Zgodnie z Kartą Nauczyciela jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Planowany był apel z okazji święta pracowników szkoły w dniu 14.10.2019 roku. Na wniosek wspólny Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców apel odbędzie się w dniu 15 października 2019 roku- we wtorek- na długiej przerwie- o godz. 12.00. Rada Pedagogiczna przychyliła się również do w/ w ustaleń.

Szkoła w w dniu 14 października 2019 roku- w poniedziałek- zapewni opiekę świetlicową dla dzieci, które nie moga mieć zapewnionej opieki przez rodziców lub opiekunów. W związku z powyższym prosimy Państwa o złożenie stosownej informacji u wychowawcy klasy do dnia 7 października 2019 roku.