Szanowni Rodzice już dzisiaj serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkania z wychowawcami w roku szkolnym 2021/ 2022.
Na zebraniu zostaniecie Państwo zapoznani ze stosownymi dokumentami, (do podpisu niezbędne deklaracje), otrzymacie niezbędne informacje związane z edukacją dzieci.
Terminy zebrań:
- klasa 0 - 09. IX. 2021r. godz. 17:00,
- klasa 1 - 08. IX. 2021r. godz. 16:30,
- klasa 2 - 08. IX. 2021r. godz. 17:00,
- klasa 3 - 09. IX. 2021r. godz. 16:30,
- klasa 4 - 09. IX. 2021 godzina 17.00,
– klasa 5 – 08. IX.2021 godzina 17.00,
– klasa 6 – 08. IX.2021 godzina 16.30,
– klasa 7 – 09. IX.2021 godzina 17.00,
– klasa 8 – 08. IX.2021 godzina 17.00.
Prosimy o zaplanowanie czasu na uczestnictwo w zebraniu klasy, do której uczęszcza Państwa dziecko.