Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do realizacji programu ,,Czyste powietrze wokół nas”. W programie brały udział dzieci z oddziału przedszkolnego. Podczas trwania zajęć zdobyły wiedzę na temat szkodliwości palenia papierosów, dowiedziały się jak dbać o zdrowie swoje i innych, co to jest czynne i bierne palenie oraz gdzie są najbardziej narażone na dym tytoniowy. Na zakończenie zajęć dzieci przygotowały krótki filmik, na który serdecznie zapraszamy.
Aktualności
Czyste powietrze wokół nas.
PODZIĘKOWANIE
Podziękowanie dla naszych uczniów od podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego "Słoneczniki" w Św. Katarzynie.
ZBIÓRKA
DZIEŃ KOBIET
Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo szczęścia i radości, aby uśmiech zawsze rozpromieniał Wasze twarze.
W imieniu wszystkich Panów z naszej szkoły film przygotowało SKW.
PODZIĘKOWANIA
Bardzo serdecznie dziękujemy za odpowiedź Państwa na apel pomocy uchodźcom z Ukrainy. W szkole zebrano bardzo dużo różnego rodzaju artykułów i środków. Część z nich na bieżąco była przekazywana rodzinom, które goszczą uchodźców. Reszta w dniu dzisiejszym zostanie przekazana do Urzędu Gminy Borów, gdzie działa Gminne Centrum Pomocowe.
W dalszym ciągu można składać: żywność z długim terminem przydatności do spożycia, zwłaszcza konserwy; chemię, w tym środki higieny osobistej oraz pampersy dla dzieci. Artykuły można składać przy wejściu od strony portierni, a my sukcesywnie będziemy je przekazywać do Gminy.
Serdecznie dziękujemy za hojność, ofiarność i okazane serce.
Góra Grosza
Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w to piękne dzieło. Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej zbiórki, wartości w nawiasach pokazują średnią zebranej masy pieniężnej przeliczonej „na ucznia”. Najwięcej udało się zgromadzić uczniom klasy I – gratulujemy! Pierwszaki otrzymają specjalną nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.
Kl. 0 – 3,3 kg (0,25)
Kl. 1 – 16, 6 kg (0,72)
Kl. 2 – 11, 4 kg (0, 57)
Kl. 3 – 5,0 kg (0, 25)
Kl. 4 – 1,4 kg (0, 08)
Kl. 5 – 3,6 kg (0, 2)
Kl. 6 – 2,0 kg (0, 15)
Kl. 7 – 4, 5 kg (0, 28)
Kl. 8 – 2, 81 kg (0, 14)
Łącznie uzbieraliśmy – 50, 61 kg!
Dziękujemy – Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu
Tymczasem w klasie trzeciej 😉
- 8
TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU
Nowa galeria TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU została dodana do albumu fotograficznego
4
BIEG TROPEM WILCZYM
Nowa galeria BIEG TROPEM WILCZYM została dodana do albumu fotograficznego
36
Podziękowanie za zorganizowanie DBI
Zbiórka
Bal karnawałowy trzecioklasistów
- 18
Tłusty czwartek
Dziękujemy Radzie Rodziców za pyszne pączki.
DZIĘ-KU-JEE-MYY!!!
Ekowyzwanie
Nasza Szkoła po raz drugi wzięła udział w akcji Herlitz #ekowyzwanie. Głównym zadaniem było posprzątanie wspólnie z klasą wybranego przez siebie miejsca i wykonanie zdjęć tej metamorfozy. Zwycięska klasa otrzymała zeszyty z serii „Chroń Ziemię, to nasz dom” (Save Earth, It’s our home), które są wykonana w stu procentach z makulatury. Zeszyty te można ponownie przetworzyć nawet 3-4 razy. Używanie papieru z recyklingu to jeden z elementów dbania o planetę.
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców
Podziękowanie
Zimowe Inspiracje
Zaproszenie do udziału w konkursie
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania upadkom osób pracujących i przebywających w gospodarstwach rolnych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0 - VIII. Prace należy oddać do wychowawców lub nauczyciela plastyki do dnia 10 marca 2022 r.
Bieg pamięci „Tropem wilczym”
Bieg jest formą włączenia społeczności szkolnych w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz propozycją kreatywnych i twórczych działań upamiętniających. Aż 53 000 młodych biegaczy z całej Polski pokona symboliczny dystans 1963 metrów, upamiętniający rok, w którym z bronią w ręku poległ ostatni żołnierz podziemia antykomunistycznego - Józef Franczak „Lalek". Dołączamy się i my! Koordynatorzy akcji w naszej szkole - nauczyciel historii, wychowania fizycznego oraz Szkolne Koło Wolontariatu.
Karnawał klasa 2
- 2
Archiwum Aktualności