WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA "0" KLASA I KLASA II KLASA III

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

DZIEŃ PAPIESKI

“Wstańcie, chodźmy!” – to hasło XIX Dnia Papieskiego, który obchodzony był w niedzielę 13 października w całej Polsce. Poprzez szereg wydarzeń duchowych i kulturalnych przypominane było nauczanie św. Jana Pawła II. W naszej Szkole każda klasa wykonała plakaty o Papieżu oraz uczestniczyła w katechezie przybliżającej postać Świętego. W parafii św. Wawrzyńca i św. Antoniego w Borku Strzelińskim klasy VI – VIII oraz schola, zaprezentowały montaż słowno – muzyczny.

Półkolonie 2019

Warsztaty ekologiczne dla klasy II oraz III - uczymy się segregowania śmieci i nie tylko.

BAL KARNAWAŁOWY

MAJSTERKOWANIE W CASTORAMIE

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2017

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym Adwentem. Z tej okazji 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 0 - III, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw takich jak: ustawianie butów, losowanie karteczek z wróżbami, przekłuwanie serca i wiele innych. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych dzieci, jak  i najmłodszych uczestników imprezy.

Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.

Wykonujemy korony na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Spotkanie klas I-III z policjantem, Panem Jackiem Wasiem. Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Eksperymenty z figurami i bryłami

W ramach zajęć unijnych dzieci z klas I i II eksperymentują z figurami i bryłami. Tworzą własne konstrukcje oraz plac zabaw.

Wycieczka klas 0-III do fabryki bombek. Dzieci zapoznały się z procesem produkcji szklanych ozdób. Wzięły udział w warsztatach ozdabiania bombek.