• Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Matematyczny Kalendarz Adwentowy dla klasy 4

Matematyczny Kalendarz Adwentowy dla klasy 5

Regulamin Matematycznego Kalendarza Adwentowego

1. Organizatorem projektu »Matematyczny Kalendarz Adwentowy« zwanego dalej Zabawą, jest nauczyciel matematyki - Anita Jankowska.
          2. Uczestnikami Zabawy mogą być uczniowie kl. 4 i 5 PSP w Borku Strzelińskim.
          3. Od 1 grudnia 2020 roku (wtorek) każdego dnia o godzinie 00:01 odblokowany zostanie kafelek kalendarza odpowiadający danemu dniowi np. kafelek 7 - 7.12.2020r.. Ostatnie zadanie opublikowane zostanie dnia 23 grudnia 2020 roku o godzinie 00:01.
          4. Uczestnicy Zabawy, systematycznie tworzą książeczkę, w której rozwiązują zadania. Ilustracje muszą być powiązane z danym zadaniem.
          5. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań uczeń otrzymuje ocenę celującą z matematyki (ocena cząstkowa).
          6. Zadania należy rozwiązywać samodzielnie. Organizator przyznaje sobie prawo do zdyskwalifikowania uczestników z powodu podejrzenia pracy niesamodzielnej.
          7. Przystępując do Zabawy uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska  na liście uczestników Zabawy oraz liście laureatów Zabawy.
          8. Książeczki z rozwiązaniami należy dostarczyć nauczycielowi matematyki najpóźniej 19.01.2021r.
          9. Po zakończeniu Zabawy i dostarczeniu książeczek, w terminie do 25 stycznia 2021 roku, na stronie internetowej szkoły umieszczona zostanie ostateczna lista uczestników i  laureatów. Laureatami zostaną osoby, które rozwiążą wszystkie zadania poprawnie i ich książeczki zostaną wybrane przez komisję, jako prace: kolorowe, kreatywne i najciekawsze. Laureaci otrzymają nagrody. Wręczenie nagród nastąpi po ogłoszeniu listy laureatów na stronie szkoły.
          10. Wszelkie uwagi organizacyjne oraz merytoryczne dotyczące Zabawy, zadań i ich rozwiązań można kierować do nauczyciela matematyki - Anity Jankowskiej.