• WALNE!

•

Zarząd Stowarzyszenia „ Integracja- Szkoła- Rodzina- Środowisko Lokalne” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu, które odbędzie się dnia 20 marca 2013 roku (środa) o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Borów.

W załączeniu- porządek Walnego Zebrania.

Zarząd informuje, że zgodnie z § 23 Statutu Stowarzyszenia drugi termin Walnego Zebrania ustalono na godzinę 16.45 tego samego dnia w w/w miejscu.

Porządek Walnego Zebrania Stowarzyszenia
          „Integracja- Szkoła-Rodzina-Środowisko Lokalne” w Borowie:
          - 20 marca 2013 rok ( środa)

1.      Otwarcie posiedzenia.

2.      Sprawdzenie quorum.

3.      Wybór Przewodniczącego zebrania.

4.      Przyjęcie porządku obrad.

5.      Uchwała Walnego Zebrania Stowarzyszenia w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i merytorycznego za 2012 rok oraz udzielenia absolutorium  Zarządowi Stowarzyszenia „Integracja- Szkoła- Rodzina- Środowisko Lokalne”  w Borowie:

a / sprawozdanie Zarządu
          ( ze sprawozdaniem można się zapoznać na stronie internetowej Gminy Borów- www.borow.pl  lub  stronie ZSP w Borowie- www.zspborow.szkolnastrona.pl  lub stronie Szkoły Podstawowej
          w Zielenicach- spzielenice.szkolnastrona.pl
            lub stronie Szkoły Podstawowej
          w Borku Strzelińskim- szkolaborek.edupage.org w zakładce Stowarzyszenie)

b/ opinia i wniosek Komisji Rewizyjnej o udzielenie absolutorium

c/ dyskusja

d/ uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania i udzielenia absolutorium.

6.      Uchwała Walnego Zebrania Stowarzyszenia w sprawie wyboru prezesa Stowarzyszenia „Integracja- Szkoła- Rodzina- Środowisko Lokalne”.

7.      Uchwała Walnego Zebrania Stowarzyszenia w sprawie wyboru członka Zarządu Stowarzyszenia „Integracja- Szkoła- Rodzina- Środowisko Lokalne”.

8.      Uchwała Walnego Zebrania Stowarzyszenia w sprawie ustalenia założeń programowych działalności Stowarzyszenia „Integracja- Szkoła- Rodzina- Środowisko Lokalne” w 2013 roku.

9.      Sprawy różne.

10.  Zamknięcie posiedzenia.

Podczas Walnego Zebrania będzie możliwość uregulowania składek członkowskich.